FAQ

Konto

Telefon: Wyświetl zakładki po lewej stronie ekranu, a następnie przejdź do polecenia Zaloguj się/ Zarejestruj się.

Komputer: Kliknij na ikonę ludzika w prawej górnej części ekranu.

Rejestracja odbywa się poprzez kliknięcie przycisku "Utwórz konto" i wypełnieniu pól formularza lub zalogowaniu się poprzez jedną z poniższych platform:

 • Facebook
 • Twitter
 • Google

Posiadanie konta na stronie umożliwia uczestnictwo w programie lojalnościowym, który przekłada się na obniżenie kosztów kolejnych zamówień. Dodatkowo posiadacze konta mogą przeglądać historie swoich zamówień, posiadają dostęp do listy ulubionych produktów oraz jednym kliknięciem mogą powtórzyć ostatnie zamówienie.

Zamówienie może być złożone bez aktywnego konta. Wystarczy wypełnić pola formularza danymi płatnika oraz dostawy.

Produkt może zostać dodany do listy ulubionych na dwa sposoby. Z pozycji listy produktów należy kliknąć na ikonę serduszka, które znajduje się w prawym górnym rogu zdjęcia produktowego. Z pozycji produktu należy wybrać polecenie "Dodaj do ulubionych", które znajduje się pod ceną produktu.

Program lojalnościowy ma na celu obniżenie kosztów zakupów dla stałych klientów sklepu. Szczegółowe informacje, o tym jak działa program, znajdziesz klikając przycisk "Nagrody", który znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.

Dostawa i płatności

Paczki nadajemy od poniedziałku do piątku do godziny 20:00, dlatego twoja przesyłka zostanie wysłana do Ciebie w dniu zamówienia lub najpóźniej w następnym dniu roboczym.

 • Kurier Inpost: 16,49 zł
 • Kurier Inpost (za pobraniem): 19,99 zł
 • Paczkomaty: 15,99 zł

Dla zamówień od 200 zł przesyłka jest darmowa (za wyjątkiem płatności za pobraniem).

Odbiór osobisty zamówienia złożonego na stronie sklepu nie jest możliwy. Natomiast każdy klient może dokonać zakupu w salonie fryzjerskim Hair Room Jadwiga Bugaj, znajdującego się pod adresem ul. Miodowa 33/3, 31-052 Kraków, zgodnie z cennikiem salonu.

Zamówienie może zostać opłacone wyłącznie poprzez płatności internetowe Przelewy24.

Produkty

Tak, maksymalnie możesz zamówić 5 sztuk danego produktu.

Tak, wszystkie kosmetyki marek Oribe oraz Olaplex są produktami wegańskimi.

 1. Oribe
 2. Kérastase
 3. L'Oréal
 4. STMNT
 5. Olaplex

Są to marki, z którymi na co dzień pracują nasi fryzjerzy eksperci. Pozwala nam to doradzić w dobraniu spersonalizowanej pielęgnacji dla potrzeb każdego klienta.

Tak. Jeżeli masz wątpliwości, czy wybrany przez Ciebie kosmetyk będzie właściwy dla potrzeb twoich włosów lub skóry głowy, przejdź do zakładki kontakt i wypełnij formularz, a my maksymalnie w przeciągu 48 godzin przygotujemy dla Ciebie bezpłatną konsultację ekspercką.

Wciąż potrzebujesz pomocy?